Powermat PM-KO-50T-V2

Kód: 1505
Novinka
Značka: Powermat
€224,50 –14 %
kompresor olejowy powermat pm ko 50t v2 (3)
€224,50 –14 % €191,90 €159,92 bez DPH
Momentálne nedostupné

Kompresor s dvoma piestami v systéme V zaisťuje tlak v nádrži 8 barov a efektívnu kapacitu  392 l / min. Kompresor je poháňaný elektromotorom 2,2 kW  / 3 km .

 

Detailné informácie

Podrobný popis

TECHNICKÉ ÚDAJE:

  • Značka - POWERMAT
  • Napájanie - 230V / 50Hz
  • Výkon motora - 2,2 kW / 3 km
  • Otáčky - 2850 / min
  • Efektívna účinnosť - 392 l / min
  • Objem nádrže - 50 l
  • Maximálny výstupný tlak - 8 bar
  • Čistá hmotnosť - 39 kg
  • Hladina akustického výkonu LWA - 97 dB (A)

Výkon a spoľahlivosť

Výkonný kompresor

Kompresor s dvoma piestami v systéme V zaisťuje tlak v nádrži 8 barov a efektívnu kapacitu  392 l / min. Kompresor je poháňaný elektromotorom 2,2 kW  / 3 km .

Spoľahlivá konštrukcia

Masívne valce kompresora sú vyrobené z liatiny, čo zaručuje vysoký stupeň spoľahlivosti. Veľká hmota valca správne odvádza teplo, takže kompresor sa počas prevádzky neprehrieva.

Všetky vstupné a výstupné kanály  sú vyrobené z medi, čo zaisťuje adekvátny odvod tepla.

Univerzálne použitie a bezpečnosť

Kompresor PM-KO-50T-V2  značky POWERMAT  je zariadenie určené na lakovanie, vyfukovanie, čerpanie, brúsenie, čistenie a podobné aplikácie. Cennými výhodami našich kompresorov sú nízke prevádzkové náklady, multitasking, presnosť a vysoká pracovná kultúra.

Regulátor tlaku

Prístroj má  2 výstupy  na rýchlospojky štandardizované „EURO“, jeden z výstupov je regulovaný pomocou integrovaného reduktora ukazujúceho pracovný tlak na manometri. Druhý výstup dáva plný tlak z nádrže, potom manometer ukazuje aktuálny tlak v nádrži.

Poistný ventil a tlakový spínač

Tlakový spínač je nastavený na  maximálny tlak 8 barov , keď tlak v nádrži dosiahne túto hodnotu, kompresor sa vypne, opätovná aktivácia nastane, keď tlak v nádrži klesne pod 6 barov.

Bezpečnosť v  prípade poruchy / zablokovania tlakového spínača je zabezpečená certifikovaným poistným ventilom. Čo bude fungovať, ak je prekročený bezpečný tlak v nádrži, v prípade potreby pokles.

Kvalita spracovania

Nádoba kompresora je  galvanizovaná z vnútornej a vonkajšej strany.  Valec je vybavený vypúšťacím ventilom na vypustenie nahromadenej vody, ktorý ju chráni pred koróziou.

pohyblivosť

Pohyblivosť zariadenia je zabezpečená cestnými kolesami vyrobenými z odolného  tepelne vytvrdeného materiálu potiahnutého gumovým povlakom odolným voči oderu.

Dodatočná rukoväť na prenášanie  uľahčuje pohyb  kompresora po pracovnej oblasti.

Zabezpečené dodanie zariadenia

Olej sa dodáva v samostatnej fľaši v príslušnom odmeranom množstve na prvé použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompresory Powermat
Hmotnosť: 40 kg