Powermat PM-KO-50T

Kód: 1502
Novinka
Značka: Powermat
€154,50 –9 %
kompresor olejowy powermat pm ko 50t (2)
€154,50 –9 % €139,99 €116,66 bez DPH
Vypredané

Jednopiestový kompresor zaisťuje tlak v nádrži 8 barov a efektívnu kapacitu  206 l / min.  Kompresor je poháňaný elektromotorom s výkonom  1,85 kW / 2,5 km .

Detailné informácie

Podrobný popis

TECHNICKÉ ÚDAJE:

  • Značka - POWERMAT
  • Napájanie - 230V / 50Hz
  • Výkon motora - 1,85 kW / 2,5 km
  • Otáčky - 2850 / min
  • Efektívna účinnosť - 206 l / min
  • Objem nádrže - 50 l
  • Maximálny výstupný tlak - 8 bar
  • Čistá hmotnosť - 29 kg
  • Hladina akustického výkonu LWA - 97 dB (A)

 

Výkon a spoľahlivosť

Výkonný kompresor

Jednopiestový kompresor zaisťuje tlak v nádrži 8 barov a efektívnu kapacitu  206 l / min.  Kompresor je poháňaný elektromotorom s výkonom  1,85 kW / 2,5 km .

Spoľahlivá konštrukcia

Masívny valec kompresora je vyrobený z liatiny, čo zaručuje vysoký stupeň spoľahlivosti. Veľká hmota valca správne odvádza teplo, takže kompresor sa počas prevádzky neprehrieva.

Všetky vstupné a výstupné kanály  sú vyrobené z medi, čo zaisťuje adekvátny odvod tepla.

Univerzálne použitie a bezpečnosť

Kompresor PM-KO-50T  od  značky POWERMAT  je zariadenie určené na maľovanie (menšie prvky / povrchy), vyfukovanie, čerpanie, čistenie a podobné činnosti. Cennými výhodami našich kompresorov sú nízke prevádzkové náklady, multitasking, presnosť a vysoká pracovná kultúra.

Regulátor tlaku

Prístroj má  2 výstupy  na rýchle štandardizované konektory „EURO“, z ktorých jeden je regulovaný pomocou integrovaného reduktora ukazujúceho pracovný tlak na manometri. Druhý výstup dáva plný tlak z nádrže, potom manometer ukazuje aktuálny tlak v nádrži.

Poistný ventil a tlakový spínač

Tlakový spínač je nastavený na  maximálny tlak 8 barov , keď tlak v nádrži dosiahne túto hodnotu, kompresor sa vypne, opätovná aktivácia nastane, keď tlak v nádrži klesne pod 6 barov.

Bezpečnosť v  prípade poruchy / zablokovania tlakového spínača je zabezpečená certifikovaným poistným ventilom. Čo bude fungovať, ak je prekročený bezpečný tlak v nádrži, v prípade potreby pokles.

Kvalita spracovania

Nádoba kompresora je  galvanizovaná z vnútornej a vonkajšej strany.  Valec je vybavený vypúšťacím ventilom na vypustenie nahromadenej vody, ktorý ju chráni pred koróziou.

pohyblivosť

Pohyblivosť zariadenia je zabezpečená cestnými kolesami vyrobenými z odolného  tepelne vytvrdeného materiálu potiahnutého gumovým povlakom odolným voči oderu.

Dodatočná rukoväť na prenášanie  uľahčuje pohyb  kompresora po pracovnej oblasti.

Zabezpečené dodanie zariadenia

 

Olej sa dodáva v samostatnej fľaši v príslušnom odmeranom množstve na prvé použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompresory Powermat
Hmotnosť: 30 kg