Magnum VIP 4000

Kód: 1202
Novinka Tip
Značka: Magnum
€208,80 €174 bez DPH
Na ext. sklade

Magnum VIP 4000 

Zariadenie Magnum POWER VIP 4000 je zvárací stroj určený na ručné, elektrické zváranie ocele a iných zvárateľných kovov metódou MMA.

Detailné informácie

Podrobný popis

200 A MAGNUM POWER VIP 4000 

Zariadenie Magnum POWER VIP 4000 je zvárací stroj určený na ručné, elektrické zváranie ocele a iných zvárateľných kovov metódou MMA. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výkonu a spoľahlivosti je zariadenie vyrobené v súlade s najnáročnejšími normami, ktoré zabezpečujú vynikajúce parametre zvárania. Je vybavený vstavaným systémom, ktorý chráni pred prehriatím, preťažením, nestabilitou výkonu, horúcim štartom, protipožiarnou a oblúkovou silou. Vďaka tomu je oblúkové zapaľovanie a vedenie elektród extrémne jednoduché, a to aj pre zváračov bez akýchkoľvek skúseností. Zvárač je určený pre prácu v stacionárnych a poľných podmienkach, vykonáva všetky druhy dielní, opravy, stavebné práce atď. Nie je určený pre nepretržitú prevádzku v priemyselnom režime. Séria MAGNUM POWER VIP 4000 je založená na 60% účinnosti zvárania. Má výborné oblúkové vlastnosti pre rutilové elektródy.

FUNKCIE BUILT-IN:

HOT START, všeobecne známy ako horúci štart, umožňuje zväčšiť zvárací prúd nad hodnotu nastavenú zváračom. Funkcia HOT START funguje pri zapálení oblúka a je určená na zabránenie prilepeniu elektródy k materiálu. Je to veľká pomoc pri zapálení elektródy. ANTI STICK znižuje / minimalizuje zváracie napätie a prúd v prípade skratovania elektródy so zváraným materiálom.

ANTI STICK umožňuje zváračovi jednoduchšie odpojiť elektródu.

ARC FORCE stabilizuje oblúk bez ohľadu na jeho dĺžku. Reguluje dynamiku zváracieho oblúka. Zníženie hodnoty funkcie dáva jemný oblúk a menšiu hĺbku prenikania, pričom zvýšenie hodnoty funkcie spôsobuje hlbšiu penetráciu a možnosť krátkeho oblúkového zvárania. Pri najvyššej hodnote funkcie ARC FORCE je možné "zatlačiť elektródu do roztaveného kovu a spáliť materiál (v tomto modeli sa automaticky nastaví funkcia ARC FORCE)

Technické údaje:

MODEL Power Vip 4000

Napájacie napätie 230 [V] / 50 [Hz]
Spotreba energie ~ 4,8 [kVA]
Požadovaná bezpečnosť 20 [A]
Zvárací prúd MMA 20 ÷ 200 [A]
Nečinné napätie 70 [V]
60% účinnosť
Trieda ochrany IP21S
Izolačná trieda F
Hmotnosť 2,6 [kg]

Súprava obsahuje:

Zváračka Magnum Power Vip 4000
Elektrický drôt
Hromadná linka
Pás na nosenie zváracieho stroja
Používateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky
Hmotnosť: 8 kg